Saturday, April 13, 2024
BallinaSportEdon Zhegrova dhe Ben Arfa prezantohen para tifozëve të Lilles

Edon Zhegrova dhe Ben Arfa prezantohen para tifozëve të Lilles

Lille ka konfirmuar prezantimin e dyshes Edon Zhegrova dhe Hatem Ben Arfa para tifozëve.


Dy yjet kanë nënshkruar gjatë ditëve të fundit, derisa nuk janë pjesë e skuadrës që do luajnë në takimin e sotëm, në kuadër të Kupës së Francës.

Sidomos, dyshja janë prezantuar për herë të parë të kampioni i Francës, para mijëra tifozëve.

“Dy lojtarët tanë të ri, Edeon Zhegrova dhe Hatem Ben Arfa prezantohen në ‘Stade Pierre’”, shkruhet në komunikatë.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT