Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizPas daljes, kjo është deklarata e parë e Dagz për marrëdhënien me...

Pas daljes, kjo është deklarata e parë e Dagz për marrëdhënien me Einxhel!

Arbri i njohur si Dj Dagz doli jashtë shtëpisë mes lotësh, ndërsa Einxhel në momentet e fundit i deklaroi ndjenjat. “Të dua”, i tha ajo, ndërsa e puthi dhe e përcolli nga shtëpia.

Në një postim në rrjetin social “Instagram”, ai falenderoi ndjekësit që e përkrahën në këtë rrugëtim. “Faleminderit të gjithëve për përkrahjen dhe dashninë! Kjo eksperiencë nuk përshkruhet me fjalë. Fitova shumë më shumë se sa e paramendoja”, shkroi artisti.

Në një tjetër postim, teksa mban veshur bluzën e Einxhel veshur, Dagz shkruan për marrëdhënien romantike që nisi me moderatoren se ishte prova e diçkaje të veçantë, që me siguri do të vazhdojë jashtë shtëpisë.
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT