Friday, May 24, 2024
BallinaShowbizLuana Vjollca ende me pushime: Sjell poza provokuese nga Afrika

Luana Vjollca ende me pushime: Sjell poza provokuese nga Afrika

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është duke shijuar pushimet në Afrikë.


Së fundmi, Luana ka postuar edhe disa foto nga “jeta reale” dhe ka bërë krahasimin me foto tjera ku shfaqet e kuruar deri në detajin më të vogël.

Këto imazhe u pëlqyen dhe u komentuan mjaft shumë nga ndjekësit e moderatores.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT