Sunday, April 14, 2024
BallinaLajmeVdes njëri nga të plagosurit në Pejë

Vdes njëri nga të plagosurit në Pejë

Ka ndërruar jetë 26-vjeçari i cili mbeti i lënduar me thikë gjatë një përleshjeje në lagjen “Fidanishte” sot në Pejë.

Këtë e konfirmoi për Front Online zëdhënësi i Spitalit Rajonal të Pejës, Naim Sahiti, i cili tha se i lënduari tjetër është jashtë rrezikut për jetë.

“Dy persona janë pranuar në Spital. Me gjithë përpjekjet e Mjekëve,nga lëndimet e marra njëri nga pacientët e pranuar ka vdekur, ndërsa tjetri ka lëndime por jo ne rrezik për jetën dhe po trajtohet në Spitalin tonë”,

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT