Wednesday, November 30, 2022
BallinaShowbizBebe Rexha arrin një tjetër sukses/ Çfarë e bëri të përlotet këngëtaren...

Bebe Rexha arrin një tjetër sukses/ Çfarë e bëri të përlotet këngëtaren shqiptare

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është duke përjetuar një tjetër sukses

Kënga e saj “I’m good (Blue)” është renditur lart në top listat e Spotify, Apple Music dhe iTunes.

Ky projekt e ka bërë shqiptaren të renditet në vendin e parë në Mbretërinë e Bashkuar.about:blank

Ka qenë pikërisht kjo gjë që e ka bërë Bebe Rexhën të përjetojë emocione të forta dhe të përlotet nga gëzimi.

Ajo ka publikuar një “Instastory” ku falënderon të gjithë ndjekësit që e mbështesin.about:blank

“Zyrtarisht e para në Mbretërinë e Bashkuar. Faleminderit të gjithë fansave”, shprehet këngëtarja./ B.A. – CNA.al

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT