Friday, February 23, 2024
BallinaLajmeNjë i vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

Një i vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

Një person ka vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë. Kështu ka njoftuar IKShPK, përmes raportit të fundit.

Në të bëhet e ditur se janë regjistruar 13 raste të tjera dhe 14 qytetarë janë shëruar nga ky virus, transmeton Klankosova.tv.

Ndërkohë, 202 raste janë aktive.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT