Friday, May 24, 2024
BallinaShowbizCili është cili? – Luizi takon djaloshin nga Kosova që i përngjan...

Cili është cili? – Luizi takon djaloshin nga Kosova që i përngjan “frikshëm”

Njëri ndër protagonistët e Big Brother Vip Albania, njëherësh edhe fituesi i kësaj gare Luiz Ejlli me të dal nga shtëpia nuk ka gjetë fare qetësi.

Çdo dalje e tij publike pas përfundimit të garës është kthyer në sensacion.

Edhe takimi i tij me djalin nga Gjakova, Veton Golaj, i cili nga një pjesë e publikut është konsideruar si “kopje” e Luizit.

Luiz Ejlli dhe Veton Golaj

Takim i shumë komentuar e i shumë pritur i dyshes, ka ndodhur mbrëmë në një “party”, në të cilën kanë marrë pjesë edhe ish-banorët e tjerë të show-it televiziv.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT