Friday, February 23, 2024
BallinaSportLiverpool-Arsenal, formacionet zyrtare

Liverpool-Arsenal, formacionet zyrtare

Liverpooli dhe Arsenali do të ballafaqohen në kuadër të xhiros së 18-të në Premier League.

Ndeshja do të zhvillohet në “Anfield” duke filluar nga ora 18:30.

Topçinjtë renditen në vendin e parë me 39 pikë të grumbulluara, teksa Liverpooli pozicionohet në pozitën e tretë me vetëm një pikë më pak.

Dy trajnerët tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT