Friday, February 23, 2024
BallinaLajmeMoti sot i vranët dhe me shi

Moti sot i vranët dhe me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka paralajmëruar se gjatë ditës së sotme do ta mbajë mot kryesisht i vranët dhe me mundësi që vende-vende të ketë riga shiu.

Sipas IHK-së, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet-2 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditë parashihen të lëvizin ndërmjet 7-11 gradë Celsius.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT