Thursday, April 18, 2024
BallinaLajmeMoti sot me diell e vranësira

Moti sot me diell e vranësira

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht me diell në pjesën e parë të ditës, ndërsa pasdite pritet shtim i vranësirave.
Në jug të vendit mund të ketë dhe reshje të izoluar shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet prej 15 deri në 19 gradë.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT