Sunday, June 23, 2024
BallinaLajmePejani nën ndikim të alkoolit e rrah gruan dhe djalin

Pejani nën ndikim të alkoolit e rrah gruan dhe djalin

Një qytetar në Pejë është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë ndaj gruas dhe djalit të tij.

Policia në raportin 24-orësh njofton se i dyshuari ka qenë nën ndikim të alkoolit, shkruan Reporteri.net.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit, ka ushtruar dhunë psikike ndaj dy viktimave bashkëshortes dhe djalit të tij”, njofton Policia.

Tutje në njoftim bëhet e ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Reporteri.net/.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT