Monday, May 20, 2024
BallinaLajmeNjë police në Gjilan dyshohet se ka bërë vetëvrasje, policia jep detaje...

Një police në Gjilan dyshohet se ka bërë vetëvrasje, policia jep detaje rreth rastit

Një zyrtare policore në Gjilan është gjetur para pak minutash pa shenja jete dhe dyshohet se ka bërë vetëvrasje, raporton Gazeta10.

Zëdhënësi i policisë së Gjilanit, Ismet Hashani ka bërë me dije se viktima ka qenë e moshës 46-të vjeçare dhe ka bërë vetëvrasje në shtëpinë e saj.

Në vendin e ngjarjes poashtu policia dher Prokuroria e Shtetit menjëherë kanë dalur në vendin e ngjarjes.

“Ju informojmë se sot më 14.05.2024 rreth orës 11:44 Policia e Kosovës në Gjilan  ka pranuar një informat se një pjestare e PK-së rreth 46 vjeqare dyshohet se ka bërë vetëvrasje në shtëpinë e saj ne Gjilan. Patrulla eshte nisur menjeher ne ate drejtim, gjithashtu edhe njesitet tjera relevante. Për informata tjera ju njoftojmë”, ka deklaruar ai./Gazeta10/

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT