Monday, May 20, 2024
BallinaLajmeE dhimbshme: Kjo është policja që dyshohet se i dha fund jetës...

E dhimbshme: Kjo është policja që dyshohet se i dha fund jetës në shtëpinë e saj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Gjilan, ku një zyrtare policore është gjetur sot pa shenja jete dhe dyshohet se ka bërë vetëvrasje, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjalizuesit e Sinjalit kanë bërë me dije se viktima është Lumnije Dervodeli Borovci, e cila qe një kohë ka vuajtur nga një sëmundje.

Lajmin e kanë konfirmuar për Sinjalin edhe nga Policia Rajonale në Gjilan.

“Ju informojmë se sot më 14.05.2024 rreth orës 11:44 Policia e Kosovës në Gjilan ka pranuar një informatë se një pjestare e PK-së rreth 46 vjeqare dyshohet se ka bërë vetëvrasje në shtëpinë e saj ne Gjilan. Patrulla eshte nisur menjeher ne ate drejtim, gjithashtu edhe njesitet tjera relevante. Për informata tjera ju njoftojmë.”

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT