Monday, May 20, 2024
BallinaLajmeSulmohet seksualisht një grua në Lipjan

Sulmohet seksualisht një grua në Lipjan

Një grua është sulmuar seksualisht në Lipjan.

Rastin në polici e ka raportuar vetë ajo.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se ishte sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, njofton policia përmes raportit.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT