Sunday, June 23, 2024
BallinaShowbizMeritoni dhe Ilnisa marrin rrugën për Kosovë, si do e presin familjarët 

Meritoni dhe Ilnisa marrin rrugën për Kosovë, si do e presin familjarët 

Dy ish banorët e Big Brother Vip Albania, Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli duket se kanë marrë seriozisht romancen e tyre.

Çifti, me sa duket kanë vendosur të hedhin një hap tutje sa i përket lidhjes së tyre, 

Është Ilnisa ajo e cila ka ngjallur dyshimet se ata kanë marrë rrugë për Kosovë.

Si do e presin familja Mjekiqi Ilnisen, do ta kuptojmë së shpejti …/Raporto24/

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT