Sunday, June 23, 2024
BallinaShowbizArta Elezaj ekspozon format bombastike në...

Arta Elezaj ekspozon format bombastike në fotot e fundit nga pushimet

Modelja, Arta Elezaj njihet për fizikun e saj dhe fotot e shumta, ku shfaqet gjithmonë e kuruar deri në detaje.

Ajo gjatë gjithës kohës është nëpër udhëtime, ku nuk heziton ta shfaqë luksin që bën. Së fundmi ajo po qëndron në Shqipëri.

Arta ka postuar disa video në Instastory, ku si çdo herë ka marrë vëmendje të madhe, transmeton indeksonline

E veshur në një fustan të kuq duke ekspozuar trupin, Arta duket bombastike.

Artikulli paraprak
Artikulli i ardhshëm
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT