Sunday, June 23, 2024
BallinaLajmeE rrahu i biri, vdes pas tri jave në QKUK burri nga...

E rrahu i biri, vdes pas tri jave në QKUK burri nga Shtimja

Një person ka vdekur dje në Qendren Klinike Universitare të Kosovës, pasi tri javë më parë ishte rrahur nga djali i tij në Shtime.

Lajmi është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës përmes raportit dërguar mediave.

Shtime / 19.05.2024-19:30. Më datën e cekur në rastin dhunë në familje, viktima mashkull kosovar kishte pësuar lëndime trupore dhe deri më tani kishte qenë në QKUK në tretman mjekësor. Më datë 08.06.2024 nga QKUK është konfirmuar se viktima ka ndërruar jetë”, thuhet në raport.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT