Friday, May 24, 2024
BallinaShowbizRobin Krasniqi fejohet …?!

Robin Krasniqi fejohet …?!

Boksieri i njohur shqiptar Robin Krasniqi ka zyrtarizuar lidhjen e tij me Modelen Marigona Krasniqi .

Dyshja ditën e Martë bën konfirmimin e lidhjes se tyre nëpërmjetë fotografive të përbashkëta te publikuara ne rrjetet sociale ku duken te lumtur se bashku dhe duke shijuar praninë e njëri tjetrit .Vihet pikepytja se nese janë fejuar apo jo , pasi që në njërën nga fotot e postuara nga vet Çifti shihet teksa bokseri i mbanë doren modeles ku ka nje unazë .Per momentin nuk eshte konfirmuar fejesa nga Çifti. E rikujtojmë qe Robin Krasniqi ka qenë ne lidhje me modelen Heidi lushtaku .

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT