Monday, May 20, 2024
BallinaShowbizLuana Vjollca na pershendet nga Milano...

Luana Vjollca na pershendet nga Milano…

Luana Vjollca edhe kesaj radhe e deshmoi se eshte njera nder femrat me seksi te showbizit,Ajo postoi disa foto nga qyteti i modes Milano ne Itali. Me nje pale xhinse , nje crop top ngjyre portokalle dhe nje xhakete te lekures Luana po shkelqen ne fotot e postuara . !

Poashtu duket mjafte e lumtur ne foton qe i paraqet ne rrjetet sociale .!
Artikulli paraprak
Artikulli i ardhshëm
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT