Wednesday, May 22, 2024
BallinaLajmeNjë aksident trafiku në autostradën Ferizaj-Prishtinë, ku tre persona janë lënduar.

Një aksident trafiku në autostradën Ferizaj-Prishtinë, ku tre persona janë lënduar.

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në autostradën Ferizaj-Prishtinë, ku tre persona janë lënduar.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshira tri automjete, ndërkaq rruga në këtë pjesë është mbyllur derisa të përfundoj vend-shikimi nga ekipet kompetente.

Lajmin për kët aksident e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

“Është shkaktuar një aksident trafiku në autostradën, Ferizaj- Prishtinë, ku të përfshira janë tri automjete, dhe deri tani raportohet për tre persona të lënduar. Rruga në këtë lokacion është e mbyllur deri të kryhet vend-shikimi nga ekipet kompetente”, u shpreh Hoxha.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT