Sunday, April 14, 2024
BallinaKendi i fotografitEdhe kët vit sheshi i dekoruar për festat e fundvitit ...

Edhe kët vit sheshi i dekoruar për festat e fundvitit …

Sic çdo vit edhe kësaj here sheshi është dekoruar me drita , bredhër dhe është kthyer në një kend ku krijohet një atmosfer e mirë për festat e fundvitit .

Në sheshin Zahir Pajaziti dhe Nëna Terez mbizotrojnë drita të shumta , shtëpiza ku shërbejnë pije të ngrohta .

Disa pamje se si duket sheshi gjatë nates :

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT