Sunday, April 14, 2024
BallinaNatyraDisa pamje nga bora e pare qe perfshiu Kosoven...

Disa pamje nga bora e pare qe perfshiu Kosoven…

Bora qe ra mbreme dhe vazhdoi dhe sot ne mengjes ,perveq veshtersive qe shkaktoi ne komunikacion ,ajo solli gezim per adhuruesit e natyres dhe te atyre qe e dojne skijimin .Per lexuesit tane me poshte ju sjellim disa pamje te bukura te kapura nga syri i fotografeve ,te cilet na derguan foto nga vende te ndryshme te kosoves .

Prevalle…- Learti
Ulpiana ,Prishtine ! -R.G
Parku i Germise -Eset Arifi
Foto e realizuar nga Arian Mavriqi
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT