Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbiz“Bora dhe Donaldi do të lidhen sërish”?-konkurrenti i njohur habit me deklaratën

“Bora dhe Donaldi do të lidhen sërish”?-konkurrenti i njohur habit me deklaratën

Si në publik ashtu edhe nga personazhet e njohura në çdo paraqitje televizive së fundmi diskutohet treshja Bora-Donald-Beatrix.

I ftuar në “Fun Club” ishte Atdhe Xharavina, i përfolur disa herë për një lidhje të mundshme me Borën, gjë që u mohua nga të dyja palët

Ish-konkurrenti tha se Donaldi dhe Bora mund të lidhen bashkë.

Duhet të dalë jashtë sa është më herët. Po doli jashtë dhe i la të gjitha për Borën do të ketë një rikthim”, tha Atdheu.

Duket ku anon Donaldi, duket se ky e do dhe personi jashtë se sa dashuri ka për të dhe ska lekë që e paguajnë këtë” -shprehet ky i fundit .
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT