Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizBora Zemani i kthehet postimeve në instagram

Bora Zemani i kthehet postimeve në instagram


Bora Zemani vendosi të mos reagonte dhe të qëndronte e distancuar edhe nga rrjetet sociale pas deklarimit të Donaldit për Beatrixin.

Një javë rrëmujë, akuza, kryqëzime, sharje e çfarë nuk pati për Donaldin e Beatrixin, shkruan lajmi.net.

Nga gjithë këto mbështetje të pakontestueshme mori padyshim Bora. Ajo qëndroi e distancuar dhe nuk e foli as edhe një fjalë të vetme.

Një javë pas ajo reagoi duke iu kërkuar të gjithëve të qetësohen dhe mos të gjykojnë.

Ajo ka ndarë me ndjekësit bredhin e vitit të ri, dhe me këtë ajo sqaron se ka filluar ti presë festat e fundvitit.

Bora kishte shkuar në shtëpinë e ‘BBV’-së për ta takuar shoqen e saj Semin, njëherit pati takimin më romantik të sajin me Donaldin ku madje edhe ishin puthur.
Pas kësaj publiku po e konsideron ‘tradhëti’ lidhjen e Donaldit me Beatrixin
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT