Sunday, July 21, 2024
BallinaKendi i fotografitFoto madhështore nga Arian Mavriqi

Foto madhështore nga Arian Mavriqi

Fotografi i mirënjohur edhe kësaj radhe na ofron madhështinë e stinës së dimrit,në fotot e realizuara nga ai gjatë ditës së sotme na mahnitë me bukuritë natyrore të cilat i ka kapur me mjeshterinëe tij maestrale dhe duke parë keto foto të mrekullueshme të cilat me tepër ngjajnë si një pikturë e gjallë se sa foto të bëra nga dora e njeriut,ju ftojmë që ti shijoni këto perla të fotografisë të cilat i kemi dhuratë nga mjeshtri i madh i fotofrafisë maestro Arian Mavriqi.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT