Thursday, June 13, 2024
BallinaNgjyra jeteHistoria e nje fotografije

Historia e nje fotografije

A E DINI: Si sot 107 vjet më parë, Ushtarët Anglezë dhe Gjermanë ndaluan luftimet gjatë Luftës së 1 Botërore për të luajtur një lojë futbolli për ditën e Krishtlindjeve. 👏Loja e bukur! Gëzuar Krishtlindjet!

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT