Thursday, June 13, 2024
BallinaSportIbra klasik

Ibra klasik

Zlatan: “Kur isha te Juve u përballëm me Interin dhe Materazzi më dëmtoi. 4 vjet më vonë u ktheva në Itali në AC Milan dhe u ribashkova me Materazzin në derbin e Milanos. Në pjesën e dytë e pashë të dilte para meje dhe i dhashë një goditje Taekwondo në pjesën e poshtme të barkut dhe ai shkoi në spital. Stankoviq më pyeti: ‘Po pse e bëre? ‘Iu përgjigja: ‘Kam 4 vjet që e pres këtë moment’

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT