Thursday, April 18, 2024
BallinaShowbizDJ PM pyetet se a do të martohet me Sarën, kjo është...

DJ PM pyetet se a do të martohet me Sarën, kjo është përgjigjja

Ish-banori i “BigBrother VIP”, Pajtim Krasniqi i njohur si DJ PM ka lënë të hapur mundësinë që ai të martohet vitin tjetër.


Ai në një intervistë të shkurtër për Klan Kosovën në ka dhënë disa informacione lidhur me marrdhënien e tij me blogeren shqiptare, Sarah Berisha.

“Hala nuk e kom bo femen kshtu zyrtarisht, dihet dihet edhe jashtë shtëpisë, po spo guxoj njëherë, unë jam taku me babë të vet”, ka thënë Pajtimi.

I pyetur se për 3 muaj mund të ndodh ndonjë fejesë apo dyshja të martohen, ai u përgjigj: “Nuk e di, ndodh që vitin tjetër”, tha ai.

Kujtojmë, që dyshja – DJ PM dhe Sarah Berisha kanë qenë ndër çiftet më të pëlqyera nga publiku dhe me të komentuara në Big Brother VIP.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT