Monday, May 20, 2024
BallinaShowbizTani që doli jashtë dhe pa deklaratat për të, REAGON Antonela: “Kur...

Tani që doli jashtë dhe pa deklaratat për të, REAGON Antonela: “Kur macja nuk ishte …”

Antonela Berisha ishte një ndër banoret VIP më energjike, por disa situata sipas saj e penalizuan, sidomos kjo e fundit me Big Mamën. Mirëpo ka patur edhe shumë situata që ajo do i mbajë mend gjatë dhe e ka cilësuar si një ndër më të bukurat e jetës së saj.

Në një shkrim të gjatë në llogarinë e saj në Instagram, Antonela ka bërë një listë plot me falenderime për njerëzit që i qëndruan afër dhe për publikun.

Por gjatë qëndrimit të saj në shtëpi, shumë të njohur të saj kanë  dalë me deklarata të ndryshme që Antonelës nuk i kanë pëlqyer dhe e ka një status për ta.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT