Sunday, July 21, 2024
BallinaShowbizVjen pyetja më serioze e Dj Dagz ndaj Einxhel: A do bëje...

Vjen pyetja më serioze e Dj Dagz ndaj Einxhel: A do bëje një fëmijë me mua

Einxhel dhe Dj Dagz janë çifti më i komentuar i momentit të cilët janë duke përjetuar historinë e tyre brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”.


Gjatë pjesës më të madhe të qëndrimit të dyshës në garë, Einxhel është shfaqur më e ftohtë dhe më e rezervuar ndaj Dj-it të njohur nga Kosova, por mesa duket kohët e fundit po ndodh e anasjellta. Dyshja është parë shumë afër njëri-tjetrit duke kaluar momente të bukura dhe romantike.

Madje jo më larg se sa sot gjatë një vallëzimi të realizuar nga këta të fundit Dj Dagz i është drejtuar Einxhel duke thënë:

“A do e bëje një fëmijë me mua?”

Einxhel ndërkohë i kthehet duke qeshur:

“Pse mos ta lëmë ty meqë ti e ke barkun”.

Dj Dagz dhe Einxhel mesa duket kanë plane për të ardhmen, madje këtë gjë e ka treguar edhe moderatorja me anë të një dëshirë që i shprehu partnerit:

“Kur të dal, dua të takoj njerëzit e mi, shoqërinë, të mblidhem me ata, të dal, të pi, t’i takoj… Por nuk e di pse një gjë brenda vetes dhe një dëshirë që kam është që të mbyllem me ty dhe të rri vetëm me ty”.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT