Thursday, June 13, 2024
BallinaShowbizGeorgina Rodriguez shfaqet plot elegancë në Kanë teksa merr pjesë në “amfAR...

Georgina Rodriguez shfaqet plot elegancë në Kanë teksa merr pjesë në “amfAR Gala”

Të enjten, AmfAR Gala Kanë u zhvillua në Hotel Du Cap Eden Roc Cap D’Antibes të Francës.

Dhe, Georgina Rodriguez shkëlqeu gjithë elegancën në një gjerdan me diamant prej një milion funtesh (1.1 milion euro) dhe një fustan të zi ndërsa pozonte për fotografi në mjediset e hotelit legjendar.

E dashura e Cristiano Ronaldos , 29 vjeçe, shfaqi dekoltenë e saj të bollshme në gjysmën e sipërme të fustanit, i cili ishte i krijuar me rripa mahnitës jashtë shpatullave, shkruan DailyMail.

Georgina po ashtu ka vënë në dukje këmbët e saj të tonifikuara me ndihmën e një çarje të guximshme deri në kofshë, ndërsa përshtati dukjen me taka me majë.

Me flokët e saj të lidhur mbrapa, ajo ka aksesuar pamjen e saj magjepsëse me gjerdanin e saj tërheqës rozë ‘Chopard’, që mendohet se vlen një milion funte.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT