Sunday, June 23, 2024
BallinaLajmeNjë këngëtare dhe aktore e mrekullueshme,si Suzana Selimi

Një këngëtare dhe aktore e mrekullueshme,si Suzana Selimi

Në asnjë moment nuk u ndal me aktivitetet e saj,bëhet fjalë për këngëtaren dhe aktoren Suzana Selimi.
Një grua me plotë energji dhe e suksesshme çdo ditë e më shumë.
Vlenë të cekët se ajo mori pjesë në shumë skeqe të ndryshme humoristike në Kosovë me humoristë të ndryshëm,njëri ndër ta ishte edhe aktori Ganimet Bytyqi-Lalushi,si dhe shumë projekte tjera.
Përveç pjesës së aktrimit ajo e sfidoi vehten edhe në sferën e këndimit ku doli jashtëzakonisht e suksesshme,poashtu realizoi edhe disa këngë dhe klipe të cilët janë:”A ja vlenë”,” Ai mua më tha” dhe disa tjera.

Ofertat në drejtim të saj nuk u ndalën asnjëherë për të marrë pjesë në filma të ndryshëm,në klipe të ndryshme të këngëtarëve dhe për reklama të ndryshme.
Suzana për momentin nuk dëshiron të zbuloj diçka për shikuesit,por thotë se më mirë po e lëmë suprizë.

Artikulli paraprak
Artikulli i ardhshëm
TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT