Thursday, April 18, 2024
BallinaSportTelefonata nga aktori i njohur shqiptar që ia ndryshoi jetën Edon Zhegrovës

Telefonata nga aktori i njohur shqiptar që ia ndryshoi jetën Edon Zhegrovës

“Kam qenë duke u stërvitur në stadiumin e Prishtinës dhe kanë qenë duke më shikuar prindërit e mi dhe ka ardhur një telefonatë e papritur prej Vedat Bajramit, i cili na ftoi të shkonim në zyrën e tij.

“Pas stërvitjes, kam shkuar menjëherë te Vedati ashtu siç kam qenë. Dhe ai më tregoi se e njeh një shqiptar të suksesshëm në Belgjikë, i cili ka lidhje me futboll.”

Vedati i “stupcave” e nuhati talentin e tij dhe tashmë fal tij, Zhegrova është bërë një nga lojtarët më të pëlqyer në Kosovë dhe më gjerë

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT