Monday, May 20, 2024
BallinaLajmeTragjike: Ky është i riu që u gjet i vdekur, la pas...

Tragjike: Ky është i riu që u gjet i vdekur, la pas vetes gruan dhe dy fëmijë

Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Çagllavicë, ku një i ri u gjet pa shenja jete dhe dyshohet se bëri vetëvrasje.

Policia tashmë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe në koordinim me Prokurorin e Shtetit po ndërmerren veprimet e nevojshme.

Burimet e Sinjalit brenda Emergjencës kanë bërë me dije se viktima që dyshohet se i dha fund jetës është Bashkim Salihu, rreth 38-vjeçar.

Në bazë të informacioneve të para, viktima është gjetur i varur.

Vdekja e tij është konfirmuar nga ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, teksa tashmë ka intervenuar edhe Policia.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT