Sunday, June 23, 2024
BallinaLajmeArrestohen një burrë e një grua në Pejë, u rrahën mes vete

Arrestohen një burrë e një grua në Pejë, u rrahën mes vete

Dy persona, një burrë dhe një grua në Pejë janë arrestuar pasi ishin rrahur pas një mosmarrëveshje që kanë pasur mes vete.

Siç njofton Policia në raportin 24 orësh, të dyshuarve u është ofruar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit të njëjtit janë dërguar në mbajtje.

“Janë arrestuar një mashkull dhe një femër kosovare pasi që pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes vete. Të dyshuarve u është ofruar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit të njëjtit janë dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT