Sunday, June 23, 2024
BallinaShowbizXhensila Myrtezaj shkëlqen në një tjetër fotosesion, thekson format trupore

Xhensila Myrtezaj shkëlqen në një tjetër fotosesion, thekson format trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Bukuroshja, e ndjekur nga afro dy milionë njerëz, ka mahnitur me fotosesionin e radhës.

Artistja këtë herë është shfaqur me një fustan ngjyrë portokalli, e me sytjena argjendi.

31-vjeçarja duket në top formë, gjersa ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

Ne nuk ulemi për të pritur njerëzit e tjerë.

Ne thjesht e bëjmë, dhe mundemi. Femrat”, ka qenë përshkrimi që e ka vendosur me këtë set fotografish.

Të shumta qenë edhe komplimentet që mori nga miqtë e ndjekësit në pjesën për komente.

Xhensila këtë periudhë u komentua tejet shumë për marrëdhënien me Bes Kallakun.

Foto galeria

TË NGJASHME

Komento

Shkruani komentin
Shkruani emrin

TË FUNDIT